Плануєте здобути загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти прононує вам ознайомитись з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено!

Радимо скористатись можливістю та пройти процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання від А до Я.

Зареєструйтесь з 03 по 24 січня 2020 року на сайті www.testportal.gov.ua !

Терміни проведення пробного ЗНО – 2020:

21.03.2020 – українська мова та література;

28.03.2020 – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика, хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського ЗЦОЯО www.lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua

 Пам’ятайте, що участь у пробному ЗНО – це лише підготовка!

А ви чули про бонуси для учасників пробного ЗНО – 2020?

Для охочих спробувати свої сили та вміння у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ПЗНО) пропонуємо покрокову інструкцію реєстрації:

  1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО - www.lv.testportal.gov.ua з 03 по 24 січня 2020 р. – закладка «Пробне ЗНО – 2020». Учасниками ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.

  2. Заповнити аплікаційну форму.

  3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

  4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

  5. З 02 березня 2020 р. з інформаційної сторінки учасника ПЗНО можна роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення ЗНО.

Для перших 400 щасливчиків з української мови та літератури, перших 300 з математики та 200 з англійської мови гарантовані бонуси: перевірка відкритої частини сертифікаційних робіт з екзаменаторами.

Терміни проведення пробного ЗНО:

21 березня 2020 р. – українська мова та література;

28 березня 2020 р. – історія України, математика, іноземні мови (з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Терміни проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 № 635): - реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;

                      - основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;

                      - додаткова сесія-25 червня до 17 липня 2020 року.

2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку: українська мова 

 і література, математика, історія України , біологія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова,іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України ( період XX- початок XXI століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, географії, біології, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов приймають до розгляду у приймальній комісії лише Сертифікати 2018, 2019 та  2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п'яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р. VI Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому)

      Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх учасників ЗНО відвідати сайт
www.lv.testportal.gov.ua та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування (http://lv.testportal.gov.ua:8080/), методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2020.

 Додаткову інформацію можна почерпнути на електронних ресурса, вказаних за гіперпосиланнями нижче:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

©2019 sarny-kolegium. Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now